Jauniešu programma
        Izglītojošs seminārs par jauniešiem aktuālām tēmām

Kopš 2006. gada oktobra Krīzes grūtniecības centrs skolām un jauniešu organizācijām piedāvā nodarbību programmu, kurā tiek runāts par dažādām jauniešus interesējošām tēmām. Analizējot Latvijas un citu valstu jauniešu programmu pieredzi, esam sapratuši, ka veiksmīgas ir tikai tās programmas, kurās ar jauniešiem tiek runāts ne tikai par kontracepciju vai seksuāli transmisīvajām slimībām (STS), bet būtiska uzmanība tiek pievērsta personības veidošanai, cilvēka pamatvērtībām un atbildībai, lai jaunieši savā dzīvē spētu pieņemt atbildīgus lēmumus. Tādēļ 2 mācību stundu ilgās nodarbības laikā mēs runājam par sekojošiem jautājumiem:

  • personība, tās veidošanās, cilvēka vērtība un vērtību skala;
  • attiecības un ko mēs tajās meklējam; 
  • seksuālās attiecības; 
  • olšūnas apaugļošanās, bērna attīstība grūtniecības laikā (videofilma), aborts, kontracepcija, STS;
  • atkarības - alkohola, narkotisko vielu un zāļu, spēļu atkarības, pornogrāfija / masturbācija u.c. (pēc skolu pieprasījuma).

Pēc nodarbības skolās (pēc pieprasījuma) tiek atstāta materiālu mape, kurā ietilpst DVD ar filmām un izdales materiāli, kurus skolotāji var izmantot tālākā darbā ar jauniešiem. Programma ir izrādījusies ļoti veiksmīga un skolas, kurās esam bijuši, aicina mūs ierasties atkal un atkal.

Kopš programmas uzsākšanas esam bijuši daudzās skolās visā Latvijas teritorijā. Ik gadu esam tikušies ar ap 1000 jauniešiem un ar prieku aizbrauksim arī pie jums!

Lai uzaicinātu KGC darbiniekus vadīt nodarbību jūsu skolā, lūdzu, zvaniet mūsu jauniešu darba koordinatoram Ulvim uz tālruņa numuru 26589345, uz biroja tālruni 67227033 vai arī rakstiet uz admin@krizescentrs.lv.